מורן ודני

מורן הגיעה אלינו מההמלצה של מפיק חתונות משה שמה לאחר שחקרה את העבודות שלנו החליטה מורן חד משמעית שסטודיו אילון יילוו אותה ביום החתונה ,בהתחלה היתה התלבטות בקשר למקום החתונה ,  החתונה של מורן אייזנשטיין ודני החתונה היתה מאד מתוקשרת ,צוות מלא של גיא פינס ועוד מלא כתבים שלא חסכו בכתבות מהאירוע הנוצץ  האירוע התקיים במלון לגון בנתניה במתחם האירועים  המדהים ביופיו בין האורחים ביקרו : יובל המבולבל , שירלי בוגנים ,ראש העיר מרים פיירברג סקאזי , דודו אהרון ,בית הבובות ועוד..   .

צילום : סטודיו אילון צלמים לחתונה

ההכנות בחדר היו קסומות עם נוף לים ואנרגיות טובות למרות כל צוותי הצילום שהיו וגרמו לצפיפות ואי נוחות , הצלחנו לשכנע את מורן להצטלם במרפסת הקסומה עם נוף לים מה יותר מהמם מזה ? 

צילום : סטודיו אילון צלמים לחתונה

למורן משפחה גדולה תודה לאל ניצלנו את התמונות המדהימות לטובת צילומים אם ובת כמובן שאת רב התמונות נשמור למאגר האישי של מורן ודני 

המפגש בחדר הכלה

ואז הוא הגיע דני החתן העדפנו לבצע את המפגש במרפסת בשעות השקיעה בכדי לקבל את כל צבעי השקיעה והרגש אין ספק שאלו היו שעות קסומות עבור דני ומורן 

צילום : סטודיו אילון צלמים לחתונה

החופה והריקודים

החופה היתה פשוטה ומדהימה הזמרת דקלה הכניסה את הזוג לחופה עם שיר מהמם והקהל עם דמעות רגש עוד לא הספקנו להפסיק להתרגש מחופה וכבר נכנסו לערב מטורף של הופעות אמנים בין המשתתפים : בית הבובות , DJ סקאזי , דודו אהרון ועוד..

על צילום החתונה שלכם לא מתפשרים, השאירו פרטים עכשיו לתיאום פגישת ייעוץ בחינם וללא התחייבות!