נאמנות ואמנות

בכל צעד יש מחשבה וכל מחשבה יוצרת מציאות לפעמים היא מאד משמחת לפעמים מרגשת עד דמעות ולפעמים מפתיעה ,אני מאמין בפשטות כי לכל אדם יש ייעוד בעולם ולכל חפץ יש משמעות ,השנים בעולם העשייה לימדו אותי המון על דרך,על אמונה,גישה, ועל המטרה שקיימת בכל אחד מאיתנו. אני מאמין  שהגעתי לעולם במטרה אחת והיא ליצור ,לפתח ,ולחשוב על הרעיון הבא שיהפוך למציאות בתמונת סטילס,וידאו או בתוכן ..לאורך השנים דאגתי להתמקצע ולשרוד לכן אין לי תלות באף אחד יש רק אמונה ! נשמה של אמן תמיד נושמת ובועטת לא נחה לרגע ותמיד מחפשת את האתגר הבא ,כל לקוח וגם לקוחותיו  הם אגוזים שצריך לפצח שמצליחים הם הופכים לכרטיסי ביקור ולשיווק שאין מתחרים לו ! משה רון מייסד סטודיו אילון 

 צלם אופנה שהפך להיות צלם חתונות מבחירה והתקדם להיות מהצלמים הכי מומלצים בישראל בחברות ההפקה הפרטיות לצילום חתונות בישראל ובחול , ליווה ותיעד מסעות צילום מורכבים בעולם הפרסום , העסקים והתקשורת הישראלית,למשה פרסים רבים ולא מעט המלצות בתחום הצילום והמדיה בישראל .

צילום אירועים בישראל ובעולם

ללירון ונועם לא היו אמורים להיות צילומי חתונה,הפנתקעו עם הלימוזינה ביום החתונה בשטח. צפו עכשיו איך הצלמים של סטודיו אילון פתרו להם את הבעיה !

ביום חורף קר וגשום טל ואופיר היו בטוחים שצילומי חתונה כבר לא יהיה להם ! קבלו איך סטודיו אילון הוכיחו להם אחרת ויצאו עם צילומי חתונה מושלמים !

ללידור ואודי היה ברור מראש איך אלבום החתונה שלהם הולך להראות .בשילוב ההקשבה והמקצועיות של סטודיו אילון התוצאה היתה מעל למצופה 

״הרגשתי כמו דוגמנית ולא הרגשתי שמצלמים אותי״ צפו כיצד סטודיו אילון הופכת חווית צילום החתונה לטבעית ביותר !

מומלץ לסגור 10 חודשים ממועד החתונה התאריכים מוגבלים נשמח לעמוד לשירותכם

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו להצעת מחיר