מחיר צילום חתונה, תיק עבודות וזמינות – כל התשובות לשאלות החמות!

מחיר צילום חתונה

מחיר צילום חתונה

ישנם שני ספקים שהזוגות המאורסים מאד רגישים אליהם: מתחם האירועים והצלם. אני יודע, בימים הראשונים לאחר הצעת הנישואין בוערת בכם ההתלהבות להתחיל ולהרכיב את הפאזל: לחפש את הספקים הטובים ביותר, לקבוע איתם פגישות ובעיקר – לשריין איתם תאריך. בכדי לייעל לכם את הזמן, אני שמח להציג בפניכם תשובות ל-5 שאלות ששואלים אותי המון על צילום חתונות.

רוצה לדבר? ניתן ליצור קשר בטופס המצורף או בטלפון הזה: 072-3301489

1. "כמה זמן מראש כדאי לסגור צלם לאירוע?"

אני יכול לענות מהניסיון האישי שלי ומלוח האירועים הפרטי שלי: ההמלצה החמה אליכם היא לסגור לפחות כ-10 חודשים מראש. כל עוד אתם מתכננים חתונה בעונה המבוקשת ביותר – בקיץ, הייתי ממליץ לשריין תאריך מיד לאחר הצעת הנישואין. "זה לא המון זמן מראש?", אני נשאל לא פעם. התשובה שלי היא כמובן שלא !! צלם החתונות נחשב לאחד הספקים המבוקשים והחשובים באירוע החתונה. בהתאם, זוגות ממהרים לסגור צלם מה שהופך את הזמינות נמוכה יותר ככל שמתקרב תאריך האירוע.

2. "כמה שעות עובד הצלם באירוע החתונה?"

התיאור "צילום חתונות" יכול מעט לבלבל. בפועל, התפקיד שלי כצלם ביום האירוע שלכם הוא לא לצלם אתכם אך ורק בחופה ועל רחבת הריקודים, אלא ללוות אתכם בכל היום המרגש שלכם וגם אחרי . אני מאמין בתיאום ציפיות אישי אל מול כל זוג שאני מצלם, תוך גמישות והתאמה מלאה לצרכים המשתנים. לרוב, אני פוגש את הזוגות בשעת הצהריים וממשיך איתם אל האירוע ונוכח בכל שלבי האירוע.

מחיר צלם חתונות

מה מחיר צילום חתונה?

3. "מהם הלוקיישנים המומלצים לצילומי זוגיות?"

לכל זוג סיפור אהבה שונה, העדפות שונות ועולם תוכן ספציפי המאפיין אותו. אני מאמין שאין לוקיישן מומלץ, אלא שיש לוקיישן מתאים ונכון לאופי של הזוג ולקונספט האירוע. המטרה שלי היא להפיק לכם אלבום חתונה מרהיב שכל חלקיו מתכתבים זה עם זה. לדוגמא: במידה ואתם מתחתנים בחתונה אורבנית בתל אביב, יהיה נכון רעיונית להצטלם בעיר וליצור מהטון האורבני לאלבום.

4. "אלבום החתונה שלי יראה כמו תיק העבודות כאן באתר?"

מטרתו של תיק העבודות הוא להעניק לכם הצצה ליכולות שלי: לזוויות הצילום, "תפיסת" הרגעים, איכות הצילום, הפילטרים השונים התורמים לסיפור, איכות העריכה וכיוצא בזה. צילום חתונה איננו מוצר מדף קבוע, אלא שמדובר על תהליך שאני ואתם נעבור יחד. כשאמסור לכם את האלבום, תרגישו בלבכם כי אלבום החתונה שלכם מיוחד בדרכו ולא דומה לעבודות האחרות שלי.

כמה עולה צילום חתונה?
כמה עולה צילום חתונה?

5. "כמה תעלה לי חבילת הצילום לחתונה?"

אחת הסוגיות הבולטות היא מחיר צילום חתונה. "כמה עולה צילום חתונה?" או "כמה עולה צלם חתונה?" הן שאלות שהתשובה אליהן אינה אחידה. מחיר צילום חתונות משתנה בהתאם לכמה פרמטרים.

פרמטרים המשפיעים על מחיר צלם חתונות

  • מספר הצלמים באירוע
  • שירות הצילום: סטילס / סטילס + צילום וידאו לחתונה
  • עונת האירוע – קיץ או חורף
  • מספר האלבומים הנדרשים על ידכם
  • מחיר צלם חתונה מושפע גם מבקשות מיוחדות 

לאחר שאלמד אתכם ואת הציפיות שלכם, אוכל להציע לכם מחיר צילום חתונות.

רוצים לקבל תשובה ברורה יותר לכמה עולה צלם חתונה? תרצו לקבוע איתי פגישה או להתייעץ איתי לגבי קונספט הצילום? אני זמין לכם – 072-3301489

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.